Utrudnienia w transporcie miejskim w najbliższy weekend

Wszystkie osoby, które korzystają regularnie z transportu publicznego lub chcą z niego skorzystać w dniach 2-3 lipca muszą liczyć się z możliwymi utrudnieniami drogowymi. Przede wszystkim utrudnienia będą występować w transporcie miejskimi autobusami. Wszystko za sprawą zorganizowanych w tych dniach wydarzeń takich jak Rajd Rowerowy i Marsz Równości.

XXI Rodzinny Rajd Rowerowy

Już w najbliższą sobotę, a więc dnia 2 lipca odbędzie się XXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Wydarzenie zorganizowane jest w ramach XXV Dni Bystrej. W związku z tym możliwe są utrudnienia w kursowaniu autobusów. Zmieni się na pewno kurs autobusów linii nr 57, który będzie przemieszczać się z ulicy Fałata w kierunku ulicy Bystrej. Osoby chcące podróżować tego dnia autobusem powinni więc wziąć poprawkę na to, że autobus linii nr 57 może na pewien czas zostać wstrzymany.

II Marsz Równości w Bielsku-Białej

Nieco większe utrudnienia w kursowaniu autobusów zaplanowane są na drugi dzień tego weekendu, a więc niedzielę, dnia 3 lipca. Tutaj utrudnienia występować będą z powodu zorganizowanego II Marszu Równości w Bielsku-Białej. Marsz ma zostać zorganizowany od godziny 12:00. Liczne utrudnienia w kursowaniu autobusów będą dotyczyć linii nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 22, 23, 24, 28, 31, 33, 35, 50, 56, 57. Jeśli chodzi o dokładne ulice, które będą objęte problemami w komunikacji drogowej z powodu II Marszu Równości w Bielsku-Białej to będzie to na ulicach Wzgórze 3, Wałowej, 3 Maja, Lwowskiej, Piłsudskiego, Wzgórze i Księdza Stanisława Stojałowskiego.

Więcej informacji o problemach w kursowaniu autobusów w powyżej podanym terminie na stronie bielskinfo.pl.