Zamknięto do odwołania park dla psów znajdujący się przy ulicy Parkowej

Park dla psów przy ulicy Parkowej w Bielsku-Białej bardzo chętnie był odwiedzany przez mieszkańców ze swoimi pupilami. Teraz jednak na pewien czas to miejsce będzie musiało zostać zamknięte. Skąd taka decyzja o zamknięciu parku dla psów w mieście? Otóż zamknięcie związane jest z modernizacją Parku Włókniarzy, która lada moment wkroczy w kolejną fazę i z tego powodu zamknięty będzie musiał zostać pobliski wybieg. Warto dodać, że psi wybieg zostanie zamknięty od dnia 20 czerwca. Końcowy termin otwarcia parku jeszcze nie jest znany.

Psi wybieg w Bielsku-Białej zamknięty od 20 czerwca

Warto przypomnieć, że modernizacja Parku Włókniarzy rozpoczęła się już kilka tygodni wcześniej. Dokładniej to już w maju tego roku rozpoczęły się pierwsze prace budowlane. Początek realizacji inwestycji związanej z przebudową Parku Włókniarzy rozpoczął się dokładnie 31 maja. Według opublikowanych informacji modernizacja ma zakończyć się w ciągu następnych sześciu miesięcy. Jednak nie oznacza to, że roboty budowlane nie zakończą się szybciej lub też później, o ile wystąpią jakieś nieprzewidywalne opóźnienia i problemy.

Na czas prowadzonej modernizacji Parku Włókniarzy w Bielsku-Białej, cały teren parku został na ten czas wyłączony z ruchu, ogrodzony i zabezpieczony. Teraz jak już wiemy już od 20 czerwca wyłączony z użytku będzie także lokalny psi wybieg znajdujący się przy ulicy Parkowej. Mamy nadzieję, że prace zostaną wykonane jak najszybciej, a właściciele psów wraz ze swoimi czworonogami będą mogli ponownie korzystać z wybiegu.