Motocyklista nie przeżył zderzenia z samochodem osobowym

Tragicznie zakończyło się zderzenie motocyklu z samochodem osobowym. Śmierć wskutek zdarzenia drogowego odniósł 27-letni kierowca motocyklu marki Honda. Obecnie policja stara się wyjaśnić dokładne okoliczności całego zajścia.

Tragiczny wypadek w Bielsku-Białej

Do nieszczęśliwego zdarzenia drogowego doszło w piątek 3 września w godzinach wieczornych. Mniej więcej o godzinie 22:00 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Poligonowej oraz Warszawskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Samochód osobowy, którym kierowała 37-letnia kobieta wykonywał skręt w lewo, kiedy w tym samym momencie nadjechał motocykl, którym kierował 27-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obu pojazdów śmierć poniósł kierowca samochodu. Przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratunkowe starały się robić wszystko co w ich mocy, aby uratować motocyklistę. Niestety, ale czynności reanimacyjne niestety nie przyniosły skutku, przez co 27-latek nie przeżył.

Policja rozpoczęła postępowanie w tej sprawie. Starają się ustalić dokładne okoliczności całego zajścia, które miało miejsce w piątkowy wieczór. Wyjaśnianie wypadku przez policję odbywa się oczywiście pod nadzorem prokuratury.