Bielski Rynek zamieni się w Strefę Kibica na czas Euro

Zaplanowane mecze polskiej reprezentacji podczas Euro zostaną wyświetlone dla publiczności w specjalnej Strefie Kibica, która zostanie zorganizowana na bielskim Rynku. Centralnym punktem tej strefy będzie olbrzymi telebim.

Oficjalne otwarcie Strefy Kibica nastąpi w niedzielę, 16 czerwca, towarzysząc meczowi pomiędzy Polską a Holandią. Pierwsze gwizdnięcie sędziego rozbrzmi o godzinie 15:00, natomiast strefa już od godziny 14:00 będzie otwarta dla wszystkich kibiców – informuje prezydent miasta, Jarosław Klimaszewski.

Następne terminy wspólnego kibicowania to 21 czerwca o godzinie 18:00, podczas spotkania Polski z Austrią, oraz 25 czerwca, także o 18:00, gdy nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją Francji.

Jak dalej potoczą się losy biało-czerwonych? Tego jeszcze nie wiemy. Jeśli wypadną dobrze, kibice mogą liczyć na kolejne spotkania. W przeciwnym razie, strefa kibica przywróci emisję meczów na etapie półfinałów i finału. – Strefa jest darmowa, ale ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. Nie wolno wnosić ani spożywać tam alkoholu – zaznacza organizator, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Prace związane z przygotowaniem strefy rozpoczną się w sobotę, lecz największe nasilenie działań nastąpi w niedzielę.