Fundacja Terra Spei ma zaszczyt zaprosić wszystkich na dzień otwary pełen zabaw, przy ognisku i wsparcia dla zwierząt!

Położona w malowniczej Lipowej Fundacja Terra Spei, przygotowała wyjątkową propozycję na nadchodzącą niedzielę. Jest to idealna okazja, aby podziwiać piękno przyrody, dobrze się bawić oraz okazać swoje wsparcie dla zwierząt.

Działalność fundacji koncentruje się na opiece nad starszymi końmi. Trudno nie wspomnieć o prawie 50 koniach przebywających pod ich skrzydłami, które po latach służby człowiekowi, teraz cieszą się bezpieczną i spokojną „emeryturą”. Każde zwierzę jest tutaj pod stałą opieką weterynaryjną. Właśnie dlatego fundacja organizuje specjalne wydarzenie w najbliższą niedzielę. Celem jest zebranie środków finansowych na dalsze utrzymanie tych niewielkich zwierząt.

Podczas imprezy dostępne będą charakterystyczne puszki, do których każdy będzie mógł wrzucić swój datek. W ten sposób wszyscy goście będą mieć możliwość przyczynienia się do utrzymania koni. Wiosenny Dzień Otwarty Fundacji Terra Spei odbędzie się już w nadchodzącą niedzielę, początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:00.