Straszne wiadomości z Andrychowa: Życie 11-letniej dziewczynki urwało się nagle

Andrychów, małe miasto w województwie małopolskim, jest dziś miejscem tragedii. Wstrząsające informacje są przekazywane przez lokalne media – życie jednej z najmłodszych mieszkanek miasta, 11-letniej dziewczynki, dobiegło końca.

Jak donoszą źródła, dramatyczne wydarzenia rozegrały się w porannych godzinach dzisiejszego dnia. Służby ratunkowe otrzymały zawiadomienie o konieczności udzielenia pomocy medycznej małolatce i natychmiast skierowały swoje działania w stronę mieszkania przy ulicy Metalowców.

Aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce i podjąć niezbędne działania, został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo długotrwałych wysiłków personelu medycznego na rzecz reanimacji dziewczynki, jej życia nie udało się ocalić.

Aktualnie sytuacja jest przedmiotem intensywnych prac służb śledczych. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze policji oraz prokurator. Ich zadaniem jest ustalenie wszystkich okoliczności, które doprowadziły do nieszczęśliwego zgonu dziewczynki. Informacje na ten temat przekazała Agnieszka Petek, oficjalny rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.