Triumf Bielska-Białej w konkursie na najpiękniej rozświetlone miasto przynosi korzyści potrzebującym

Bielsko-Biała, już kolejny raz, stanęło na podium wojewódzkim konkursu na najbardziej efektownie rozświetlone miasto, zdobywając tym samym pierwszą lokatę. Owo zwycięstwo zaowocowało przekazaniem sprzętu AGD o wartości 10 tysięcy złotych na rzecz trzech organizacji pozarządowych skupiających się na wsparciu dla dzieci.

W ramach piętnastej edycji akcji charytatywnej „Świeć się z Energą”, internauci miały okazję głosować na miasta, które według nich były najbardziej efektownie oświetlone. W minionym tygodniu, do Bielska-Białej trafiła nagroda w postaci sprzętu kuchennego. Nagroda ta jest efektem zwycięstwa miasta zarówno na etapie województwa, jak i całej Polski.

Wygrany sprzęt AGD o łącznej wartości dziesięciu tysięcy złotych został przekazany trzem organizacjom z Bielska-Białej. Beneficjentami byli: Charytatywne Stowarzyszenie Opiekuńczo-Wychowawcze Ignis, Ulica Kreatywna oraz Stowarzyszenie Hajstra. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Świetlicy Socjoterapeutycznej Ignis, zlokalizowanej przy ulicy 11 Listopada, w Bielsku-Białej.