Targi Budownictwa „Twój Dom 2024” oraz „mobDOM 2024” – ponad 200 ekspozycji pod jednym dachem w Bielsku-Białej

Dziś, na hali sportowej przy ulicy Dębowiec w Bielsku-Białej, rozpoczyna się 63. odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa o nazwie „Twój Dom 2024”, które zostaną połączone z Targami Budowy Domów Prefabrykowanych i Gotowych „mobDOM 2024”. Na imprezę zgłosiło się 200 wystawców, którzy zaprezentują swoje propozycje i usługi.

Edycja wiosenna Targów Budownictwa wyróżnia się szczególnie interesującym programem. Po raz pierwszy tematyka została rozszerzona o budowę domów prefabrykowanych i gotowych realizowanych w technologiach szybkich oraz energooszczędnych. W trakcie targów, specjaliści z branży będą udzielić wsparcia w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania.

Na stoiskach ponad dwustu firm i instytucji z branży budowlanej odwiedzający będą mogli poznać nowoczesne techniki budowania domów energooszczędnych, innowacyjne systemy grzewcze, pompy ciepła oraz rozwiązania pozwalające na oszczędność energii. Zostaną tam także zaprezentowane materiały wykończeniowe oraz propozycje aranżacji wnętrz dla kuchni, salonu i sypialni.

Targi Budownictwa to idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Odwiedzający będą mogli porównać oferty, ceny, zasięgnąć opinii ekspertów oraz nawiązać wartościowe kontakty. W ramach Strefy Dobrych Wnętrz prezentowane będą meble, artykuły dekoracyjne, nowoczesne kuchnie oraz propozycje aranżacji i wyposażenia mieszkań.

Program atrakcji obejmuje konkurs „Odpocznij nad morzem z Kroniką Beskidzką i Soleo Family Resort”, seminaria dla osób planujących budowę lub budujących, konferencje na temat budownictwa nowoczesnych domów prefabrykowanych i gotowych, pokazy robót wykończeniowych oraz prezentacje i warsztaty dotyczące budownictwa pasywnego z wykorzystaniem materiałów naturalnych. Dla najmłodszych przygotowano Przedszkole Targowe – Klub Małego Budowlańca.

Targi odbędą się w hali sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej przy ulicy Karbowej 26. Będą otwarte od piątku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp kosztuje 15 zł, grupy zorganizowane mają wstęp wolny. E-bilety można pobrać za darmo ze strony internetowej targów. Na stronie targibielskie.pl dostępny będzie również elektroniczny katalog wystawców, zawierający spis firm biorących udział w targach i listę ofert.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości poznania nowoczesnych technologii budowlanych, efektywnych technik grzewczych i nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Odwiedziny targów to doskonała okazja do zdobycia unikalnej wiedzy i porad od ekspertów branży budowlanej.