Ciężki wypadek na bielskim osiedlu Beskidzkim – młoda kobieta spadła z okna wielopiętrowego budynku

Wielkie zgorszenie i smutek ogarnęło dziś mieszkańców osiedla Beskidzkiego. Doszło tam do straszliwej tragedii. Młoda kobieta, jak donoszą nieoficjalne źródła, spadła z dziewiątego piętra wysokiego wieżowca. Na miejscu natychmiast została podjęta akcja ratunkowa. Do jej przeprowadzenia zaangażowane były cztery jednostki straży pożarnej.

Służby ratunkowe zostały poinformowane o tym tragicznym incydencie trochę przed godziną 11:00. Zgłoszenie sugerowało, że doszło do upadku osoby z okna mieszkania usytuowanego na dziewiątym piętrze wieżowca stojącego przy ulicy Sterniczej w Bielsku-Białej. Takie zdarzenie potwierdził starszy sierżant Sławomir Kocur, który pełni funkcję oficera prasowego lokalnej policji. Jak wyjaśnił, młoda dama spadła z dużej wysokości i na miejscu przeprowadzana jest akcja ratunkowa.

Do działań na miejscu wypadku wezwano cztery zastępy straży pożarnej oraz ekipę medyczną. Niestety, pomimo wszystkich starań, lekarze stwierdzili zgon 20-letniej kobiety. Przyjazdu na miejsce tragicznego wypadku oczekuje również prokurator oraz technicy kryminalistyczni.