Wypadek z udziałem czterech pojazdów w Ćwiklicach: cztery osoby z ranami

Podczas wieczornych godzin doszło do tragicznego zdarzenia drogowego w miejscowości Ćwiklice, na terenie powiatu pszczyńskiego. W wyniku zderzenia czterech samochodów, droga była zablokowana na kilka godzin, co spowodowało znaczne utrudnienia dla użytkowników drogi.

Początkowe ustalenia przeprowadzone przez pszczyńską straż miejską sugerują, że 39-letnia kobieta, która kierowała Fordem, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu podczas próby skrętu w lewo. W wyniku jej błędu doszło do kolizji z nadjeżdżającym Fiatem prowadzonym przez 18-latka. Po zderzeniu, Fiat uderzył w kolejne dwa samochody – Volkswagen i Chevrolet, a następnie wypadł z drogi i przewrócił się.

Wydarzenie to doprowadziło do obrażeń u czterech osób biorących udział w wypadku. Niezwłocznie po incydencie, funkcjonariusze potwierdzili, że kierowcy zaangażowani w ten tragiczny wypadek byli trzeźwi.

Sierżant sztabowy Jadwiga Śmietana z komendy policji w Pszczynie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i rozsądku podczas prowadzenia pojazdu. Zwraca uwagę na konieczność dostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, aby uniknąć podobnych wypadków w przyszłości.