Sezonowe lodowisko "KS Orlik" otwiera drzwi dla łyżwiarzy

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu na lodowisku „KS Orlik”. Pierwsze dni otwarcia przypada na piątek, 10 listopada. W tym dniu, od godziny ósmej rano, miłośnicy łyżwiarstwa będą mogli czerpać pełnymi garściami z dobrodziejstwa naszego obiektu. Dodatkowo, o godzinie 16.00, urządzimy akcję „Hura – Tura” – bilety wstępu będą wówczas kosztować wszystkich jedynie 5 złotych.

Następnie, w sobotę 11 listopada, równo o godzinie 16.00, nasi partnerzy z LUCE Arena zaprezentują pokaz hokeja na lodzie. Wszyscy chętni będą mogli oglądać ten spektakl za symboliczną opłatą wejściową wynoszącą również 5 złotych.

Biuro BOSiR podało do wiadomości, że planowany sezon lodowiska na rok 2023/2024 obejmuje okres od 10 listopada do 28 lutego. Czasy otwarcia lodowiska to godziny od 8.00 do 21.45, a ostatnia tura rozpoczyna się o godzinie 20.30.

W trakcie każdej tury, wprowadzona zostanie zmiana kierunku jazdy. Informacja ta będzie podana za pomocą sygnału dźwiękowego. Na miejscu znajdować się będą ławeczki do zmiany obuwia, szafki zabezpieczone kłódkami oraz wypożyczalnia łyżew, prowadzona przez zewnętrzną firmę.