Zaginiona 14-latka z Bielska-Białej: wezwanie do pomocy w poszukiwaniach

Funkcjonariusze z drugiego Komisariatu Policji, zlokalizowanego w Bielsku-Białej, przekazują apel o pomoc w trwających poszukiwaniach zaginionej młodej dziewczyny. 14-letnia Luba HRESHCHUK nieoczekiwanie porzuciła swoje miejsce zamieszkania i od tego momentu nie ma z nią kontaktu. Zdarzenie miało miejsce w ciemnościach nocy pomiędzy dniem 1 a 2 października 2023 roku.

Osoba zaginiona charakteryzuje się szczupłą sylwetką oraz mierzy około 155 cm wzrostu. Posiada długie włosy ciemno-blond, a jej twarz jest okrągła. Wyjątkowym elementem jej wyglądu są niebieskie oczy.

Dzień zaginięcia, ubrana była w biały podkoszulek i krótkie czarne spodenki. Ponadto, miała na sobie ciemnoniebieską bluzę z kapturem i białe buty sportowe.

Apelujemy do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Luby HRESHCHUK, o niezwłoczny kontakt z policją. Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionej, proszone są o bezpośredni lub telefoniczny kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi poszukiwania. Możliwe są rozmowy pod numerami telefonów 47 857 02 00, 47 857 12 55, jak również za pośrednictwem numeru alarmowego.