Zdarzenie drogowe z udziałem czterech samochodów na ulicy Bielskiej

W niedzielę 8 sierpnia na ulicy Bielskiej w Kozach doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyło aż cztery pojazdy. Na szczęście pomimo tak dużej liczby uczestników, obyło się bez większych obrażeń u osób biorących udział w zdarzeniu.

Mały karambol samochodowy w Kozach

Niebezpieczna sytuacja na ulicy Bielskiej w Kozach, w której uczestniczyły aż 4 pojazdy była pokłosiem niezachowania bezpiecznej odległości pomiędzy uczestnikami ruchu drogowego. Wszystko działo się nieopodal skrzyżowania ul. Złotej z ul. Bielską. Ciąg niebezpiecznych zdarzeń zapoczątkował jeden z kierowców, który najechał na tył poprzedzającego go samochodu. Wskutek tego uderzony samochód uderzył w kolejne auto, które znajdowało się na przeciwległym pasie ruchu. Tam doszło do jeszcze jednego uderzeni, przez co w sumie w tym zdarzeniu drogowym w Kozach wzięły udział cztery pojazdy.

Na miejscu od razu pojawiły się odpowiednie służby bezpieczeństwa. Kierowca odpowiedzialny za spowodowanie kolizji drogowej otrzymał mandat oraz punkty karne. Na miejsce przybyła także straż pożarna, która zabezpieczyła teren stłuczki.