Na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do kolizji mini coopera z suzuki

Niedzielny wieczór, 10 marca, nie sprzyjał kierowcom w Gorzowie. Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Czereśniowej miało miejsce zdarzenie drogowe, które naruszyło spokój mieszkańców. Skrzyżowanie, wyposażone w sygnalizację świetlną, było miejscem kolizji dwóch samochodów osobowych: mini coopera i suzuki. Zderzenie tych pojazdów sprawiło, że ruch na skrzyżowaniu był utrudniony.

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, którym przypadło zadanie wyjaśnienia szczegółów tego incydentu. Według ich wstępnych ustaleń, kierujący mini cooperem poruszał się ulicą Czereśniową od strony ulicy Wróblewskiego. Starając się skręcić w lewo w ulicę Piłsudskiego, wymusił pierwszeństwo przejazdu na suzuki. Drugi z pojazdów jechał prosto ulicą Czereśniową, zmierzając w kierunku ulicy Wróblewskiego od strony kościoła.

Mimo poważności zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń. Wypadek skończył się jedynie na uszkodzonych samochodach. To wydarzenie stanowi przypomnienie dla wszystkich kierowców o konieczności zachowania ostrożności na drodze, nawet jeśli jest ona dobrze oznakowana i wyposażona w sygnalizację świetlną.