Aktywna zima dla każdego – pełna atrakcji oferta BBOSiR-em

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji (BBOSiR) oferuje mieszkańcom niespotykaną do tej pory gamę atrakcji na zimowy okres. Stworzona została różnorodna propozycja spędzania wolnego czasu, zapewniająca zarówno zdrowie, jak i wysoki poziom dobrego samopoczucia. Dyrektor ośrodka, Sebastian Wyszyński, podkreśla, że BBOSiR to miejsce o olbrzymim potencjale, biorąc pod uwagę doskonale wyposażoną infrastrukturę oraz kreatywny zespół pracowników. Dzięki takim atutom, coraz więcej osób decyduje się na aktywne korzystanie z oferty ośrodka.

Pierwszym z wielu pomysłowych przedsięwzięć, jakie BBOSiR zrealizował dwa lata temu, był turniej piłki nożnej dla najmłodszych. Jego głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, a także zapewnienie dzieciom mnóstwa radości. Czwarta edycja Turnieju Piłki Nożnej „Żaki Rządzą”, który odbywa się pod patronatem prezydenta Jarosława Klimaszewskiego, odbędzie się 3 grudnia o godzinie 11:00 w Hali pod Dębowcem. Do tej pory, młodzi piłkarze z klas 1-3 mieli okazję pokazać swoje umiejętności nie tylko w największej hali sportowej, lecz również na boisku „Orlik” w Parku Słowackiego czy na Stadionie Miejskim.

W tegorocznej edycji turnieju weźmie udział aż 200 osób w składzie 20 drużyn. Uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo emocji oraz atrakcyjne nagrody, takie jak medale, puchary, koszulki z logo turnieju, zestawy sportowe czy bilety na baseny. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla dzieci niespodzianki, gry i zabawy oraz przekąski. Edyta Bizukojć, kierownik działu marketingu w BBOSiR zauważa, że rosnące zainteresowanie turniejem sprawia, iż coraz więcej firm i instytucji chce dołączyć do współpracy przy jego organizacji, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność wydarzenia.