Bielsko-Biała podbija świat poprzez filmowy marketing turystyczny

Promocyjna produkcja filmowa, ukazująca magiczną atmosferę i bogatą historię Bielsko-Białej, ma szanse na uzyskanie tytułu najlepszego filmu turystycznego na świecie. Ten poruszający obraz, który zdobył już kilka prestiżowych trofeów, aktualnie znajduje się w czołówce klasyfikacji CIFFT (Międzynarodowego Komitetu Turystycznych Festiwali Filmowych). Miasto Bielsko-Biała jest pełne dumy z tej wyjątkowej produkcji, a jego szanse na dalsze wyróżnienia rosną z każdym dniem.

Film ukazujący piękno Bielsko-Białej zyskuje coraz większą popularność na międzynarodowym rynku filmowym i turystycznym. Nagrodzony dwoma prestiżowymi statuetkami obraz zdobył kolejne laury podczas Zagreb Tourfilm Festival 2023. W tym prestiżowym konkursie zajął pierwszą pozycję w kategorii „Najlepsza destynacja turystyczna – miasto”, a także okazał się zwycięzcą całego wydarzenia i zdobył Grand Prix.

Sukcesy jednak nie kończą się na tych wyróżnieniach. Film promocyjny Bielsko-Białej obecnie znajduje się na czele rankingu CIFFT (Międzynarodowy Komitet Turystycznych Festiwali Filmowych). Ostateczne wyniki tej prestiżowej rywalizacji zostaną ogłoszone w listopadzie, a film ma duże szanse na zdobycie tytułu najlepszego turystycznego filmu globu.

W chwili obecnej, film promujący Bielsko-Białą jest liderem w rankingu CIFFT. Klasyfikacja ta jest tworzona na podstawie liczby nagród otrzymanych przez filmy prezentowane na festiwalach będących członkami CIFFT. Ten niebywały sukces dowodzi, że Bielsko-Biała to nie tylko miejsce o niewątpliwym uroku, ale również posiada zdolność do efektywnego przekazywania tego za pomocą medium filmowego.