12-letni chłopiec potrącony przez samochód na ulicy Lipowej w Bielsko-Białej

Do tragicznego zdarzenia doszło na ulicy Lipowej w Bielsko-Białej, gdzie samochód marki Renault uderzył 12-letniego chłopca. Na miejscu zdarzenia nadal trwa akcja policji, która prowadzi niezbędne czynności. Chłopiec został natychmiast zabrany do szpitala przez zespół karetki pogotowia.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w Bielsko-Białej, szczególnie w rejonie ulicy Lipnickiej. Doszło tam bowiem do wypadku, w którym ucierpiał 12-letni chłopiec. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Cytując relację asp. Rafała Kobyłeckiego z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, samochód osobowy Renault był prowadzony przez 38-latka i to on uderzył 12-letniego chłopca. Chłopiec został hospitalizowany z różnymi obrażeniami ciała, ale na szczęście pozostawał przytomny podczas przewozu do szpitala.

Według początkowych ustaleń funkcjonariuszy policyjnych, chłopiec wtargnął nagle na jezdnię, tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Warto dodać, że kierowca był trzeźwy w momencie zdarzenia.